MIŚ ANTOŚ WYRUSZYŁ W PODRÓŻ PO POWIECIE PUŁTUSKIM

Od kilku lat nasza placówka uczestniczy w projekcie „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”, którego celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpracy między placówkami. Koordynatorem jest pani Aneta Konefał. W powiecie pułtuskim została pani Małgorzata Chimkowska nauczyciel  w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu im. Św. Rodziny w Pułtusku. W tym roku po naszym powiecie będzie podróżował Miś Antoś. Swoją podróż rozpoczął 25 listopada w Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu przedszkolaków odwiedziły dwa wesołe misie, które wspólnie z dziećmi poznały historię powstania tej maskotki  i jej święta. Przedszkolaki wykonały prace plastyczne „Miś”, śpiewały kołysanki swoim misiom przyniesionym z domu. Bardzo chętnie uczestniczyły w sesji fotograficznej z Kubusiem Puchatkiem i Super Misiem.